Nootwaar en Breda Brass Quintet samen voor Serious Request

Samen met het Breda Brass Quintet geeft Nootwaar op zaterdagmiddag 17 december twee korte kerstconcerten  in de Waalse Kerk aan de Catharinastraat. Met deze twee concerten willen de twee muziekgroepen een bijdrage leveren aan het Glazen Huis dat een dag later op de Grote Markt van Breda van start gaat.

De ongetwijfeld sfeervolle concertjes beginnen om 13.30 uur en 15.30 uur. Toegang is gratis maar tijdens de concerten zal aan de aanwezigen een bijdrage gevraagd worden voor Serious Request.

Voor aanvang, tijdens de twee concerten en na afloop nodigen we iedereen graag uit voor koffie/thee met door de Nootwaarleden zelfgebakken taart. Ook de opbrengst van de taartpunten komt volledig ten goede aan Serious Request.

 

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.